Kancelaria


agnieszka_kowalska_stasiak

Agnieszka Kowalska-Stasiak

Adwokat, w roku 1995 ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim, kierunek – prawo. W latach 1996-2000 odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Od 2001 roku czynnie wykonuje zawód adwokata, początkowo w ramach spółki, a od 2005 roku w ramach indywidualnej praktyki adwokackiej, kierując stworzonym przez siebie zespołem. Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami i organami administracji. Poza sprawami klientów indywidualnych prowadzi również kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych w zakresie prawa podatkowego, gospodarczego, cywilnego, karnego i prawa pracy.

Od 2017 roku jest mediatorem Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie i mediatorem stałym z listy Sądu Okręgowego w Łodzi.

Od 2011 roku jest sędzią jeździeckim w dyscyplinie skoki przez przeszkody.

 

Współpracujemy

Katarzyna Dyrdowska

Adwokat, w 1995 roku ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim – kierunek Prawo. W latach 1996-1999 odbywała aplikację prokuratorską będąc zatrudnioną w Prokuraturze Okręgowej w Łodzi. W latach 1999-2012 pełniła funkcję asesora i prokuratora w Prokuraturze Rejonowej Łódź-Górna. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Prawo dowodowe” na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, i „Ekonomia i prawo gospodarcze” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2012 roku wykonuje zawód adwokata.

Katarzyna Różańska

Adwokat, ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim, kierunek – prawo. Odbywała aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. W 2016 roku pomyślnie zdała egzamin adwokacki. W kręgu jej zainteresowań leży tematyka prawa karnego.

Kancelaria Notarialna, notariusz Anna Goździalska

ul. Piotrkowska 16, 90-269 Łódź.

Biuro Rachunkowe „Maarit.pl”, Małgorzata Płachcińska

Z naszą Kancelarią “Maarit.pl” współpracuje w zakresie obsługi księgowej i kadrowo płacowej podmiotów gospodarczych.